Owocobranie 2019, zwieńczenie Plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi 2019

15 listopada 2019 r. odbyła się Gala Owocobrania, wydarzenie wieńczące Plebiscyt Hurtownia Przyjazna Klientowi 2019. Klienci Rynku Elizówka przez prawie 3 tygodnie oceniali: jakość towaru, bogatą ofertę, konkurencyjne ceny oraz jakość obsługi w hurtowniach zlokalizowanych na terenie naszego Rynku. Celem współzawodnictwa jest mobilizacja hurtowni do podnoszenia jakości obsługi klienta oraz podkreślenie roli kupującego na Rynku Elizówka.

Gala rozpoczęła się od wręczenia nagród w 7 kategoriach. Podczas uroczystości podziękowaliśmy naszym najemcom za trud jaki wkładają w swoją pracę na Rynku Elizówka.

W organizację Gali Owocobrania włączyli się sponsorzy: Pogotowie Cateringowe, Gmina Niemce oraz Restauracja Spokojna 2.

Zespół fantastycznych ludzi, którzy tworzą usługi z pasją i zaangażowaniem. Firma zajmuje się kompleksową obsługą wydarzeń kameralnych, rodzinnych, biznesowych oraz ogromnych konferencji, czy kongresów. Każde zlecenie jest indywidualnie dopasowane do Państwa oczekiwań. Specjalizują się nie tylko w kuchni polskiej, realizują także zlecenia na potrawy kuchni międzynarodowej. Bogata oferta usług Pogotowia Cateringowego, daje możliwość zorganizowania wydarzenia w dowolnym miejscu i formie. Ofercie podstawowej towarzyszy pakiet usług dodatkowych: catering kawowy, catering refresh z koktajl barem (w wersji soft i hard), stoły tematyczne: słodki, wiejski, vege oraz wiele, wiele więcej !

www.pogotowiecateringowe.com.pl

Administracyjny sąsiad Rynku Elizówka. Wieloletnia współpraca władz Gminy oraz Rynku Elizówka zaowocowała również na Gali Owocobrania 2019 wieńczącej IV edycje Plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi.

www.niemce.pl

Jest firmą świadczącą usługi gastronomiczno-piekarnicze. Stawiają na jakość, wysoki poziom obsługi, smak. Wszystkie dania oraz wyroby piekarnicze przygotowują na miejscu z jak najwyższej jakości produktów. Nastrojowy i przytulny wystrój lokalu, który sprawia, iż goście czują się u tam bardzo dobrze i chcą wracać. Restauracja kusi świetną kawą, parzoną przez profesjonalnych baristów, pysznymi śniadania, które można zjeść już od godziny 8 oraz domowym pieczywem. Od godziny 12 zapraszają Państwa na lunche, a po godzinie 17 na wyjątkowe kolacje. Kucharze ogromne znaczenie przywiązują do niepowtarzalnego smaku serwowanych potraw, wspierania lokalnych producentów. Jak mówią właściciele: "Staramy się dbać o każdy detal".

www.spokojna2

Owocobranie 2019

Zwycięzcy IV edycji Plebiscytu Hurtownia Przyjazna Klientowi 2019, od lewej:

P.U.H. Venta Sp. z o.o., AGA Agnieszka Rojek, P.H.U. Ewa i Adam, "U Sebcia" Firma Handlowa Damian Stachyra, Gospodarstwo Ogrodnicze Aneta Haba, Florystyczny Raj s.c.

 

Wręczeniu nagród głównych w Plebiscycie Hurtownia Przyjazna Klientowi 2019, towarzyszyło również losowanie nagród dodatkowych. Gmina Niemce ufundowała nagrodę dla jednej z firm najdłużej funkcjonujących na Rynku Elizówka. Zwycięzcę wyłonino w drodze losowania. Nagroda trafiła w ręce przedstawiciela firmy Ledpol.

Drugą nagrodę dodatkową ufundowała Restauracja Spokojna 2. Zwycięzcę również wyłoniono w drodze losowania i była to firma JM Gastro - Wypożyczalnia Gastronomiczna.

Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce

Elizówka, ul. Szafranowa 6 , 21-003 Ciecierzyn, Polska
info@elizowka.pl

Sekretariat: tel. +48 81 756 39 30, fax. 81 756 39 31
Biuro Obsługi Klienta tel. +48 81 756 81 06
Zespół służb porządkowych: tel. +48 81 756 83 08
Księgowość tel. +48  81 756 39 34
Kadry i akcjonariat tel. +48 81 756 39 35
Marketing tel. +48 81 756 83 08
Zintegrowany System Zarządzania Jakością tel. +48 81 756 83 08
Inspektorzy tel. +48 81 756 82 95