OTWARCIE NOWEJ HALI KWIATOWEJ B2

Lubelski Rynek Hurtowy: otwarcie nowej hali kwiatowej

Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce otworzył nową halę kwiatową. Pomieszczenia wynajęli
w niej producenci kwiatów ciętych i doniczkowych. To dobra wiadomość nie tylko dla zawodowych florystów i właścicieli kwiaciarni, ale także dla pasjonatów roślin zarówno
z Lubelszczyzny jak i spoza regionu. Sprzedaż roślin będzie tu bowiem prowadzona hurtowo
i detalicznie.

Na Rynku Elizówka nie mogło zabraknąć przestrzeni dla kwiatów, które są jednym z głównych filarów naszej działalności. Proponujemy zatem zupełnie nową opcję dla naszych klientów, jaką jest powierzchnia handlowa oraz handlowo-wystawiennicza w hali kwiatowej B2. Chcemy umożliwić naszym klientom wygodne prezentowanie oraz sprzedaż swojego asortymentu na jeszcze większą skalę. Pokazujemy w ten sposób, że odpowiednia przestrzeń sprzedażowa może być jednocześnie praktyczna, przyjemna, estetyczna i funkcjonalnamówi Artur Niczyporuk, prezes  Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A.

Hala kwiatowa B2 obejmuje 16 powierzchni handlowych o metrażu 30 mkw. każda. Najemcy mieli także możliwość wybrania boksów handlowo-usługowych o powierzchni od 96 do 182 mkw. Bez względu na wybraną opcję, klienci mogą dostosować przestrzeń do swoich preferencji, dzięki uniwersalnej i funkcjonalnej modułowej konstrukcji. Powierzchnie o charakterze handlowo-wystawienniczym posiadają możliwość odpowiedniego przechowywania roślin oraz ich ekspozycji, dzięki regulowanej temperaturze oraz infrastrukturę dostosowaną do pojazdów takich jak samochody osobowe czy ciężarowe (parkingi bezpośrednio przy hali kwiatowej, rampy rozładunkowe/załadunkowe).

Nowa hala kwiatowa już przed uruchomieniem cieszyła się dużym zainteresowaniem najemców. Zarząd Lubelskiego Rynku Hurtowego podpisał już większość umów z kontrahentami. Zostało zaledwie kilka wolnych powierzchni. Zainteresowanych ich najmem zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klientadodaje Ewa Zybała, członek zarządu Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A.

Dedykowana kwiatom nowa hala w Elizówce ma blisko 2800 mkw. powierzchni użytkowej. Wokół niej znajduje się 80 dodatkowych miejsc postojowych dla samochodów dostawczych i osobowych (w tym 5 dla osób z niepełnosprawnością). Nowa inwestycja LRH kosztowała blisko 15 mln zł.

Lubelski Rynek Hurtowy S.A. to jeden z 5 funkcjonujących w Polsce, ponadregionalnych rynków hurtowych, zlokalizowany w południowo-wschodniej części Polski, będący najdalej wysuniętym na wschód rynkiem w Unii Europejskiej. Jednocześnie jest jedynym ponadregionalnym rynkiem hurtowym, zlokalizowanym na wschód od Wisły. Obecnie  firma stanowi stałe miejsce zaopatrzenia dla większości firm z południowo-wschodniej części Polski. Jest także miejscem zbytu produktów dla ponad 200 tysięcy gospodarstw z regionu lubelskiego, jak również z regionu podkarpackiego, mazowieckiego, podlaskiego i świętokrzyskiego.


Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce

Elizówka, ul. Szafranowa 6 , 21-003 Ciecierzyn, Polska
info@elizowka.pl

Sekretariat: tel. +48 81 756 39 30, fax. 81 756 39 31
Biuro Obsługi Klienta tel. +48 81 756 81 06
Zespół służb porządkowych: tel. +48 81 756 83 08
Księgowość tel. +48  81 756 39 34
Kadry i akcjonariat tel. +48 81 756 39 35
Marketing tel. +48 81 756 83 08
Zintegrowany System Zarządzania Jakością tel. +48 81 756 83 08
Inspektorzy tel. +48 81 756 82 95