Get Adobe Flash player
Today: Wednesday, February 10, 2016
Name-day: Elwira, Jacek, Scholastyka

Main Page

Postępowanie ofertowe nieograniczone na świadczenie usługi ochrony osób i mienia

Postępowanie ofertowe 

Zarząd Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A. z siedzibą w Elizówce 65,  21-003 Ciecierzyn ogłasza postępowanie ofertowe nieograniczone na świadczenie usługi ochrony osób i mienia na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A. w Elizówce.

Projekt umowy dostępny jest w siedzibie Spółki w pok. nr 16, a informacje pod numerem tel. 081 756 81 06.

Oferty wraz z ceną za jeden miesiąc świadczenia usługi zgodnie z umową należy składać do dnia 4 lutego 2016 roku do godz. 12.00 w Sekretariacie LRH S.A. w Elizówce lub drogą mailową na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Świąteczne paczki dla pacjentów DSK W Lublinie

W dniu 07.12.2015 Lubelski Rynek Hurtowy S.A. pomógł Świętemu Mikołajowi obdarować paczkami świątecznymi 60-sieciu pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Wraz z TEATREM ZA JEDEN UŚMIECH chcieliśmy podarować dzieciom w Szpitalu kilka chwil radości podczas spektaklu "Święty Mikołaj i Córka Króla". W naszych paczkach znalazły się owoce, świąteczne aniołki oraz okolicznościowy wierszyk :

Elizówka Dla Zdrówka!

Na zdrówko dobra to rada

-dużo owoców zajadaj!

Już gruszeczki i jabłuszka

Lecą wprost do Twego brzuszka!

Zdrowych i Smacznych Świąt

Życzy Lubelski Rynek Hurtowy S.A.

 

 

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego

 

W dniu 19 grudnia 2015 r. Rada Nadzorcza zakończyła postępowanie kwalifikacyjne do składu Zarządu Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A., wszczęte Uchwałą Rady Nadzorczej nr 65/2015 z dnia 28 listopada 2015 r., podejmując decyzję o ustaleniu jednoosobowego składu Zarządu Spółki. Funkcję Prezesa Zarządu Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A., od dnia 4 stycznia 2016 r., będzie pełnił Pan Andrzej Ryl.

 

Do dnia 3 stycznia 2016 r., do czasowego wykonywania czynności Prezesa Zarządu Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A. w Elizówce delegowany pozostał Członek Rady Nadzorczej, Pan Paweł Calski.

 

Świateczna Zbiórka Żywności na Rynku Elizówka

 

I Świąteczna Zbiórka Żywności na Rynku Elizówka 

Ogólnopolska zbiórka żywności organizowana jest rokrocznie od 1997 roku przez Federację Polskich Banków Żywności na przełomie listopada i grudnia. Odbywa się głównie na terenie sklepów, galerii i centrów handlowych oraz super- i hipermarketów. W tym czasie do koszy ustawionych w pobliżu kas lub wyjść ze sklepu zbierana jest żywność.

Do akcji włączyły się również  rynki hurtowe, wprowadzając tym samym do niej nowe wartości. Przede wszystkim do grona darczyńców - pojedynczych osób, klientów dużych sklepów, dołączyły firmy handlujące żywnością. Idzie za tym istotne zwiększenie ilości gromadzonych darów, a poza tym, ze względu na specyfikę rynków hurtowych, ich asortyment jest wzbogacany o warzywa i owoce. W tym gronie nie mogło zabraknąć Elizówki. 

W piątek 4 grudnia, przy współpracy z wolontariuszami Fundacji Godne Życie z Lublina, w Elizówce została przeprowadzona zbiórka żywności, z przeznaczeniem dla osób ubogich mieszkających w Lublinie i okolicach. 

Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu 18-stu naszych operatorów zebraliśmy ponad tonę żywności! Dziękujemy wszystkim darczyńcom :

Romanowi Rycykowi

Firmie Dyspol

Firmie Awiko

Firmie Zomex

Firmie Hibiskus

Firmie Bury Trade

Firmie Fruvitaland

Firmie MGM Pszczoła,Gajek

Firmie PIK

Firmie Głos

Firmie Drob

Firmie Globi

Firmie Zawi-Zawiślak

Firmie F.H. Ewa Wójcik

Firmie Dat

Firmie Rychlik

Firmie Karol

Firmie Jo-mix 

Patronatem medialnym naszą inicjatywę objął portal kochamylubelskie.pl  - zapraszamy do obszernej foto relacji z przebiegu całej akcji na stronę portalu.

Wykład dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

W dniu 03.12.2015 r. na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A. odbył się wykład dla ponad 50ciu studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Wraz z Panią Prof. dr hab. Hanną Klikocką słuchacze kierunku rolnictwo, specjalność agrobiznes, wysłuchali godzinnego wykładu połączonego z prezentacją multimedialną na temat idei powstania i rozwoju Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A.

Następnie studenci zostali oprowadzeni po wszystkich halach Rynku Elizówka.

Wykład spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem a Pani Profesor wyraziła chęć dalszej współpracy między Lubelskim Rynkiem Hurtowym S.A. a Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie.

 

Health promotion

program1
program2
program3
program4