Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: Niedziela, 4 Grudnia 2016
Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Druga dycha do maratonu

"Druga dycha do maratonu"

W niedzielę 20 listopada 2016 r. regenerowaliśmy biegaczy podczas Drugiej dychy do maratonu. Pyszne gruszki, jabłka oraz banany z Rynku Elizówka cieszyły się powodzeniem! Tradycyjnie już reprezentował nas w biegu, kolega Marek Prokop. Brawa dla wszystkich biegaczy !

Czytaj więcej...

Dostawa energii elektrycznej i gazu ziemnego

Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce 65, 21-003 Ciecierzyn e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ogłasza postępowania ofertowe:

DOSTAWĘ ENERGII ELEKTRYCZNEJ I GAZU ZIEMNEGO

DLA LUBELSKIEGO RYNKU HURTOWEGO S.A.  NA 2017 ROK

 

Dane niezbędne do złożenia oferty w postępowaniu dostępne są drogą elektroniczną, po przesłaniu zapytania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Termin i miejsce składania ofert:

25 listopada 2016 do godz. 16:00

w siedzibie Spółki adres jak wyżej lub przesłać na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacji  szczegółowych w powyższej sprawie udzielać będzie

Janusz Maziarz tel. 601 334 793.

 

Zarząd Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A. zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, unieważnienia postępowania bez podania przyczyn.

Dary jesieni

Jabłka, gruszki, śliwki !

Wszystko w cenach hurtowych na Rynku Elizówka! Wśród odmian jabłek: Alwa, Bohemia Gold, Boiken, Boskoop, Kortland, Jonagold Decosta, Eliza, Gloster, Golden Delicious, Ligol, Lobo, Malinowa, Prima, Rubin, Rubinola, Champion. Gruszki: Konferencja, Lukasówka, Generał. Śliwki: Prezydent.

Wszystkie te odmiany dostępne są codziennie  wprost od producenta pod wiatami oraz na halach.

Czytaj więcej...